Uitzending Gemist

Praten: Lied: Minivakantie



Buurvrouw Rian is dol op praten. Sterker nog, ze praat soms de oren van je hoofd. Hoe krijgt Fenna haar stil? Valentino komt vertellen over stotteren, Quinthe vertelt over de serie Jottum waarin ze met een hondje acteert en Fenna zingt het lied 'Hallo'. Dit alles en meer!

Bron: AVROTROS

Recente uitzendingen van Zin in Zappelin

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Lied: Het Is Vrijdag

Herfst: Lied: Het Is Vrijdag

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Kastanjes Rapen

Herfst: Kastanjes Rapen

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Knutsel: Hersftblaadje

Herfst: Knutsel: Hersftblaadje

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Kok Pierre Maakt Spinnenwebben Yoghurt

Herfst: Kok Pierre Maakt Spinnenwebben Yoghurt

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: De Gifitige Paddenstoelenquiz

Herfst: De Gifitige Paddenstoelenquiz

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Herfst: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Verkleed Als Boom

Herfst: Verkleed Als Boom

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Zuid-afrika: Lied: Fijne Donderdag

Zuid-afrika: Lied: Fijne Donderdag

Buurman Ron heeft een uitvinding gedaan: een anti-muggen-klamboe-kostuum. Maar hoe handig is dat kostuum nu eigenlijk? Fenna knutselt een leeuwenmasker en leert van kok Pierre o ...

05-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Zuid-afrika: Trommelsignalen

Zuid-afrika: Trommelsignalen

Buurman Ron heeft een uitvinding gedaan: een anti-muggen-klamboe-kostuum. Maar hoe handig is dat kostuum nu eigenlijk? Fenna knutselt een leeuwenmasker en leert van kok Pierre o ...

05-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Zuid-afrika: Kok Pierre Bakt Koeksisters

Zuid-afrika: Kok Pierre Bakt Koeksisters

Buurman Ron heeft een uitvinding gedaan: een anti-muggen-klamboe-kostuum. Maar hoe handig is dat kostuum nu eigenlijk? Fenna knutselt een leeuwenmasker en leert van kok Pierre o ...

05-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Meest bekeken uitzendingen van Zin in Zappelin

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Verhuizen: Knutsel: Sleutelhanger

Verhuizen: Knutsel: Sleutelhanger

Vrolijk kleuterprogramma. Fenna Ramos woont met haar beste vriend en knuffel Zappie in een zappelin. Overal waar Fenna is, is Zappie ook. De hele dag door beleeft Fenna avonture ...

28-09-2021

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Naar Buiten: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Naar Buiten: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Het is tijd voor een feestje! Fenna ontvangt de kinderen die meedoen aan zomercarnaval en leert een dans van hen. Ook maakt ze een vrolijk masker en speelt ze een spel waarbij e ...

07-07-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - België: Lied: Het Is Vrijdag

België: Lied: Het Is Vrijdag

Ayana en Fenna testen de smaak van bonbons. Hoeveel bonbons moet je eten voor je ze goed met elkaar kan vergelijken? Kok Pierre bakt bloemkoolwafels, striptekenaar Gerben legt u ...

14-04-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Achterkant: Lied Achterkant

Achterkant: Lied Achterkant

Burgemeester Aan de Ketting wordt op straat nooit herkend aan zijn achterkant. Weet Fenna hier een oplossing voor? Fenna zingt een lied over haar achterkant, kok Pierre bakt een ...

05-01-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Seizoen 5 Afl. 12 - Regen: Toedeloe Lied

Seizoen 5 Afl. 12 - Regen: Toedeloe Lied

Vrolijk programma voor kleuters. Fenna Ramos woont samen met haar beste vriend en knuffel Zappie in een zappelin. Overal waar Fenna is, is Zappie ook. De hele dag door beleeft F ...

26-05-2020

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Herfst: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Herfst: Zin In Zappelin Vrijdaglied

Buurvrouw Rian heeft alles uit de kast getrokken om origineel uit de hoek te komen op een herfstfeest: ze gaat als boom. Maar hoe handig is dat kostuum eigenlijk? Bioloog M&aacu ...

06-10-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Muziek: 101 Instrumenten

Muziek: 101 Instrumenten

Postbode Bert bezorgt tegenwoordig ook muziekberichten. Hij heeft daarvoor tal van instrumenten omgehangen die hij tegelijkertijd wil bespelen. Maar dat blijkt nog niet zo makke ...

29-09-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Bonaire - Onder Water: Rondje Om Het Eiland

Bonaire - Onder Water: Rondje Om Het Eiland

Op Bonaire ziet Fenna iets bijzonders op het strand liggen. Is het nou een schelp? Een houtje? Of toch een diertje? Bioloog Mátyàs schiet te hulp. Tijdens het snor ...

07-09-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Zoemmm...prik!: Wildebras Over Muggen

Zoemmm...prik!: Wildebras Over Muggen

Dierendeskundige Wildebras vertelt Fenna alles over muggen en waarom deze insecten steken. Fenna heeft een lekker recept voor bijenkoekjes en postbode Bert denkt dat hij gestoke ...

06-07-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

Zin In Zappelin

Zin In Zappelin - Kleding: Wat Trek Ik Aan?

Kleding: Wat Trek Ik Aan?

Buurvrouw Rian komt met een lading winterkleding de zeppelin van Fenna binnen stormen. Het is hoog zomer, wat moet ze nu met al die lange broeken? Heeft Fenna niet een oplossing ...

30-06-2023

AVROTROS

Alle afleveringen bekijken

Nederland 1

© 2026 - UITZENDINGGEMIST.NET