Uitzending Gemist

Emmen



Vanuit de Goede Herderkerk in Emmen. Aan deze uitzending werken bijzondere koren mee, waaronder Vocaal Ensemble Magnificat o.l.v. Daniël Rouwkema en het Christelijk Mannenkoor Stadskanaal o.l.v. Johan Pots. Meewerkende musici zijn o.a. Elisabeth Hopman (fluit), Hendrie Westra (percussie), Ronald IJmker (piano) en Martin Zonnenberg (orgel).

Bron: EO

Recente uitzendingen van Nederland Zingt

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Groot Is Uw Trouw

Groot Is Uw Trouw

Terugblik op de Open Doors-dag van zaterdag 21 oktober 2023 in Barneveld, met samenzangliederen in de sfeer van deze dag.

04-11-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Wat Een Liefde!

Wat Een Liefde!

Op 11 november is het Nederland Zingt Event in Leiden. Het thema van het event is We delen de liefde. Muzikant Marcel Zimmer schreef naar aanleiding van een preek het lied Wat e ...

28-10-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - De Schepping Getuigt

De Schepping Getuigt

God is schepper van al wat leeft en wat kun je blij en verwonderd raken van hoe mooi Hij alles maakte. Tegelijkertijd hebben wij ook zorg te dragen voor het leven op aarde. Daar ...

21-10-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - De Schepping Getuigt

De Schepping Getuigt

God is schepper van al wat leeft en wat kun je blij en verwonderd raken van hoe mooi Hij alles maakte. Tegelijkertijd hebben wij ook zorg te dragen voor het leven op aarde. Daar ...

14-10-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Altijd Welkom/thuis

Altijd Welkom/thuis

Iedereen is welkom bij God. Onder Zijn vleugels ben je veilig. Als we het over 'thuis' hebben, mogen we ook uitzien naar het Hemelse thuis. Hoe dat zal zijn, weet niem ...

07-10-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Israël En De Muziek

Israël En De Muziek

Muzikale voorbereiding op de Israëlzondag die jaarlijks op de eerste zondag van oktober plaatsvindt met prachtige liederen als 'Ruach', 'Door de wereld gaat ...

30-09-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - U Geeft Rust

U Geeft Rust

Samenzang met liederen over rust en vertrouwen. We mogen onze ogen richten op God en daar onze rust vinden.

23-09-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Onvrede En Nu?

Onvrede En Nu?

Het kan moeilijk zijn om te geloven in vrede voor iedereen. Als je kijkt naar de wereld om ons heen, lijkt vrede heel ver weg. Toch mogen we zingen van een God die ons Zijn vred ...

16-09-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Vader, Bouw Uw Koninkrijk

Vader, Bouw Uw Koninkrijk

Het Onzevader is het gebed dat Jezus ons leerde bidden. Er zijn al verschillende liederen over geschreven. Ook in de andere liederen weerklinkt Gods liefde voor ons en het vertr ...

09-09-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Maak Ons één

Maak Ons één

In mei 2023 vond in de Grote Kerk van Apeldoorn het Nederland Zingt Event plaats. Er klinken liederen van Dwight Dissels, Amanda Lock en Chapter 4.

02-09-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Meest bekeken uitzendingen van Nederland Zingt

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Nederland Zingt

Nederland Zingt

Vanuit de Lebuïnuskerk in Deventer de mannenkoren IJsselmuiden-Grafhorst en Looft Den Heere (Vaassen), The Martin Mans Formation, At Once en Double G. Musici zijn o.a. Gelr ...

09-06-2012

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Altijd Welkom/thuis

Altijd Welkom/thuis

Iedereen is welkom bij God. Onder Zijn vleugels ben je veilig. Als we het over 'thuis' hebben, mogen we ook uitzien naar het Hemelse thuis. Hoe dat zal zijn, weet niem ...

07-10-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Groot Is Uw Trouw

Groot Is Uw Trouw

Terugblik op de Open Doors-dag van zaterdag 21 oktober 2023 in Barneveld, met samenzangliederen in de sfeer van deze dag.

04-11-2023

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Herinnering Aan Kinga Bán

Herinnering Aan Kinga Bán

In deze speciale uitzending zingen we over 'belofte'. Gods belofte naar ons toe dat er een einde komt aan pijn, onrecht en verdriet. Geen tranen meer. Wat een hemels v ...

07-09-2019

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Rotterdam

Rotterdam

'Nu zijt wellekome.' Met deze oude woorden uit een adventslied wordt uitgezien naar de komst van het kind Jezus. Het verwachtingsvolle lied zal ook in deze uitzending ...

14-12-2019

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Delft

Delft

Vanuit de Oude Kerk in Delft. Aan deze uitzending werken onder andere De Amsterdam Staff Songsters o.l.v. Roel van Kesteren mee. Dit is het nationale koor van het Leger des Heil ...

03-06-2017

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Dordrecht

Dordrecht

Samenzang vanuit de Augustijnerkerk in Dordrecht. Een prachtige kerk, die meer dan 400 jaar geleden een belangrijke rol heeft gespeeld ten tijde van de Dordtse Synode. Samen zin ...

05-01-2019

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Nederland Zingt

Nederland Zingt

Met de koren van Jaap Kramer, zoals mannenkoor Soli Deo Gloria uit Urk, Gospelkoor Tin Speranza, de gemengde koren Zon en Zegen en Gereformeerd Kerkkoor Urk en solist Martin Bra ...

26-02-2011

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Nederland Zingt

Nederland Zingt

Bij U wil ik schuilen. Liederen als Houd mij vast, Schuil maar veilig en Heer, wilt U mijn leidsman wezen sluiten hierbij aan. Een speciale uitzending met als thema

23-10-2010

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

Nederland Zingt

Nederland Zingt - Vlissingen

Vlissingen

Met het samengesteld projectkoor ga je vanzelf meezingen. Zoveel plezier stralen deze koorleden uit. Je hoort het koor samen met vocal group FaVor in de Jacobskerk in Vlissingen ...

22-09-2018

EO

Alle afleveringen bekijken

Nederland 2

© 2026 - UITZENDINGGEMIST.NET