Uitzending Gemist

Een nieuwe schuur



Kinderprogramma waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

Bron: RTL8

Recente uitzendingen van Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Het Harnas

Het Harnas

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Taart

De Taart

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Vliegende Dief

De Vliegende Dief

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Speurtocht

De Speurtocht

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Viswedstrijd

De Viswedstrijd

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Liefdesbrief

De Liefdesbrief

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Vogel (vogeltje)

De Vogel (vogeltje)

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Zilverboeven

De Zilverboeven

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Vaartocht

De Vaartocht

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Het Kanon

Het Kanon

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

25-03-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Meest bekeken uitzendingen van Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Het Prinsje Is Weg (prinsje Vermist)

Het Prinsje Is Weg (prinsje Vermist)

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

18-03-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Ijssculptuur

De Ijssculptuur

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

04-02-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Het Zieke Geitje

Het Zieke Geitje

Kinderprogramma waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

24-02-2014

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Een Eenzaam Ei

Een Eenzaam Ei

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

04-05-2017

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Vliegende Dief

De Vliegende Dief

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Een Boef In De Dierentuin

Een Boef In De Dierentuin

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

20-04-2017

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Waar Is Het Water?

Waar Is Het Water?

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

18-02-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Weggelopen Kat (kater Kwijt)

De Weggelopen Kat (kater Kwijt)

Kinderprogramma waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

06-10-2014

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - Ernst, Bobbie En De Rest Het Harnas /10

Ernst, Bobbie En De Rest Het Harnas /10

10-05-2013

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

Ernst, Bobbie En De Rest

Ernst, Bobbie En De Rest - De Viswedstrijd

De Viswedstrijd

Kinderserie waarin de vrienden Ernst en Bobbie spannende avonturen beleven.

01-04-2023

RTL8

Alle afleveringen bekijken

RTL 8

© 2026 - UITZENDINGGEMIST.NET